2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Centrum
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca w salonie z odżywkami i suplementami diety Olimp Store

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Salon sprzedaży Olimp Store w Szczecinie poszukuje kandydatów do pracy na pełen etat na stanowisku:

Sprzedawca - Konsultant

Twój zakres obowiązków

·           aktywna obsługa klientów w zakresie sprzedaży suplementów

·           prowadzenie bieżącej dokumentacji handlowej sklepu

·           obsługa programów sprzedażowych i terminala płatniczego

·           dbanie o pozytywny wizerunek sklepu

Nasze wymagania

·           silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

·           zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań

·           dyspozycyjność, sumienność

·           znajomość obsługi komputera

Mile widziane

·           osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku /trenerzy personalni

·           doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy

·           znajomość zagadnień związanych z suplementacją, odżywianiem i treningiem

·           znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·           znajomość obsługi urządzeń fiskalnych, terminala płatniczego

Zapewniamy

·           szkolenia z zakresu obsługi programu sprzedażowego oraz terminalna płatniczego

·           szkolenia sprzedażowe

·           szkolenia z zakresu suplementacji

·           możliwość nauki języków obcych poprzez platformę językową eTutor

·           możliwość rozwoju w ramach struktur Olimp Store

·           interesującą oraz pełną wyzwań pracę w oparciu o umowę o pracę

·           wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

·           szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

·           wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

·           prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie

·           kartę Multi Sport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 892936398