2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Węgrzce
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca w salonie z wyposażeniem wnętrz Węgrzce (północ Krakowa)

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Węgrzce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Firma zajmująca się sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych poszukuje do stacjonarnego salonu sprzedaży Kierownika punktu/Sprzedawcy.

Miejsce pracy: Węgrzce (północ Krakowa)

Opis stanowiska:

·         obsługa klientów

·         obsługa telefoniczna i e-mailowa klientów

·         przygotowywanie ofert dla klientów

·         bieżąca obsługa zamówień i koordynacja procesu sprzedażowego

·         współpraca z przedstawicielami handlowymi oraz partnerami biznesowymi firmy

Oczekiwania:

·         obsługa pakietu MS Office

·         komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

·         uczciwość i rzetelność

·         doświadczenie w branży (podłogi, sztukateria, meble)

Oferujemy:

·         możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

·         miłą i przyjazną atmosferę w gronie profesjonalistów oraz partnerstwo w zespole

Lokalizacja

Węgrzce,

Małopolskie

Małopolskie, Węgrzce
ID: 844648349