2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lublin
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca w Saloniku Prasowym

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sprzedawca/doradca klienta

Poszukuję pracownika na stanowisko sprzedawcy do punktu prasowego Swiat Prasy, który znajduje się na pasażu Kauflandu przy Ul. Diamentowej w Lublinie oraz do Saloniku w galerii Felicity.

Wymagania:

  • miła aparycja, wysoka kultura osobista

  • pozytywne nastawienie do klienta

  • wywiązywanie się z powierzonych zadań

  • zaangażowanie i punktualność

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci

  • obsługa kasy fiskalnej i komputera

  • przyjmowanie prasy i rzetelne przygotowywanie jej zwrotów

  • przyjmowanie dostaw towarów

  • dokładanie towarów na półki

  • kontrolowanie terminu ważności produktów

  • dbanie o czystość i wizerunek sklepu

Oferuję:

  • praca na cały etat

  • stawkę 27,70/h brutto (wynagrodzenie płatne zawsze na czas)

  • pełne szkolenie

  • przyjazną atmosferę i wsparcie

Mile widziane osoby mające doświadczenie w pracy o podobnym profilu.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912163124