2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Świętochłowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie Bricomarche

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Sieć BRICOMARCHE to ponad 100 supermarketów “Dom i Ogród”. Nasz sklep podejmie współpracę z osobami odpowiedzialnymi za realizację zadań na stanowisku:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Świętochłowice

Zakres obowiązków:

·         Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta

·         Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów

·         Utrzymanie czystość i porządku na dziale

·         Sprawdzanie zgodności przyjmowanego towaru na dział

Wymagania:

·         Komunikatywność

·         Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

·         Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym i w weekendy

·         Umiejętność obsługi komputera

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Premie uznaniowe po okresie próbnym

·         Szkolenie stanowiskowe

·         Możliwość rozwoju i awansu

·         Dobrą atmosferę w pracy

·         Prywatną opiekę medyczną

·         Ubezpieczenie grupowe dla pracowników

Aplikacje zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie. Aplikacje bez stosownej zgody nie będą rozpatrywane.

Treść zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAKADI Sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach przy ul. Chorzowskiej 19, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 817191911