2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Chojna
Grene
Dodane 03 maja 2024

Sprzedawca w sklepie Grene Chojna

Lokalizacja

Chojna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy energicznej i kreatywnej osoby na stanowisko Sprzedawcy w markecie Grene. Oferujemy stabilną i pełną wyzwań  pracę, atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premię uzależnioną od wyników sklepu.

Główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów sklepu

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

  • Realizacja założonych celów sprzedaży

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami

  • Budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Podstawowa znajomość branży rolniczej lub jej otoczenia

  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)

  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na zmiany i nowe zadania

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami

  • Wysoka kultura osobista

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chojna,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Chojna
ID: 914617711