2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Kujawsko-pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bydgoszcz
Dodane 02 maja 2024

Sprzedawca w sklepie internetowym i stacjonarnym

Wynagrodzenie

4 300 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma prowadzi działalność handlową i usługową od 30 lat. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca w sklepie internetowym i stacjonarnym.

Miejsce pracy: Bydgoszcz (Miedzyń)

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • obsługa sprzedaży detalicznej w sklepie stacjonarnym

  • obsługa sklepu internetowego w zakresie umieszczania produktów, zdjęć, opisów,

  • obsługa klientów sklepu internetowego – rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa, przygotowywanie ofert

  • przygotowywanie wysyłek ze sprzedanymi produktami (wystawianie paragonów, faktur sprzedaży i pakowanie paczek)

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe w obsłudze klienta,

  • doświadczenie w prowadzeniu/obsłudze sklepu internetowego lub sprzedaży aukcyjnej (prestashop, shoper, woocommerce, allegro)

  • sprawna obsługa programów pakietu Office

  • rzetelność i wysoka kultura osobista,

  • samodzielność i umiejętność organizowania swojej pracy,

  • godziny pracy od 9.00 do 17.00

Oferujemy:

  • 4.300 - 4.900 zł brutto / miesiąc

  • przyjazne środowisko pracy,

  • szkolenia z zakresu aplikacji internetowych,

  • pracę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • premie,

  • możliwość pracy na pełen etat,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas kandydatami.

Przesłane do nas CV winno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 731693637