2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lipnik
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie Lewiatan w Lipniku

Lokalizacja

Lipnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Sprzedawca w markecie spożywczym w Lipniku

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie i układanie  towaru sklepie

  • obsługa kasy fiskalnej

  • rozliczanie gotówki

  • dbałość o jakość i ekspozycję towaru

  • sprzątanie sklepu zgodnie ze standardami firmy

  • zamawianie towaru

    Nasze wymagania

  • rzetelność i uczciwość

  • punktualność, odpowiedzialność

  • mile widziane doświadczenie w handlu

  • chęć nauki i zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

  • orzeczenie o niepełnosprawności

    Oferujemy

    · stabilne zatrudnienie w oparci o umowę o pracę na pełny etat,

    · pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

    · elastyczny czas pracy, praca w systemie zmianowym

    · możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

    · stałe wynagrodzenie w kwocie 3220,00 zł/netto + premia uznaniowa + dodatek stażowy

    Cv prosimy przesyłać przez olx lub osobiście do sklepu pod adresem Lipnik 103 Zatrudniamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Lokalizacja

Lipnik,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Lipnik
ID: 861798507