2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie muzycznym Opole Gitarzysta

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep Muzyczny z ponad 30 letnim stażem w branży poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawcy/doradcy/handlowca w Opolu.

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie

  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach

  • Dbanie o ekspozycję towarów

  • Utrzymanie porządku i wizerunku sklepu

  • Sprzedaż internetowa: allegro, olx, facebook, reverb, ebay, amazon

Wymagania:

  • Zorientowanych w branży muzycznej

  • osoby zamieszkujące Opole i okolice

  • Umiejętności planowania i bardzo dobrej organizacji pracy

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzinowym (pon-pt 10:00-18:00) - wymóg konieczny

  • Prawo jazdy kat.B mile widziane

  • Komunikatywnych, z umiejętnością redagowania tekstów

  • Mile widziane umiejętności drobnych korekt gitar (strojenie, wymiana strun, konserwacja)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej firmie o uznanej marce

  • Pracę o dużym zakresie samodzielności

  • Pakiet szkoleń produktowych

  • Możliwość awansu

  • Niezbędne narzędzia pracy

www.ragtime.pl/userdata/public/assets//kwestionariusz_osobowy-7.pdf

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 914229501