2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olkusz
Dodane 08 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie obuwniczym

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma poszukuje Doradcy Klienta -Sprzedawcy w sklepie obuwniczym w Olkuszu.

Pierwsze 5 miesięcy osoba będzie zatrudniona na stażu z urzędu pracy +premie wyrównujące wynagrodzenie do podanej wysokości, następnie umowa o pracę.

Wynagrodzenie 4300 brutto + premie uznaniowe

Praca jednozmianowa

Miejsce pracy: Olkusz, Kościuszki 1

Twój zakres obowiązków:

·         Profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów

·         Aktywne doradztwo i pomoc Klientowi w zakupach

·         Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu.

·         Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.

Nasze oczekiwania:

·         wykształcenie minimum średnie,

·         komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem,

·         dyspozycyjność

·         odpowiedzialność, sumienność i uczciwość,

·         dobra znajomość i umiejętność obsługi social mediów będzie dodatkowym atutem,

·         doświadczenie w handlu nie jest wymagane,

·         brak odbytego stażu w urzędzie pracy na stanowisku sprzedawca artykułów przemysłowych

Oferujemy:

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, po 5 miesiącach stażu

·         pracę w stabilnej firmie istniejącej 17 lat,

·         możliwości rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV ze zdjęciem osobiście do sklepu na Kościuszki 1 co preferujemy lub poprzez wiadomość OLX, jeśli Twoja aplikacja będzie odpowiadać naszym potrzebom, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie: 79*******76

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 910243544