2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gryfino
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie obuwniczym — GRYFINO 1/4 etatu

Lokalizacja

Gryfino

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogólnopolska sieć sklepów obuwniczych zatrudni do pracy w swoim sklepie w miejscowości Gryfino.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę;

  • stosowne wynagrodzenie;

  • miłą atmosferę;

  • ciekawą pracę.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • znajomość zasad związanych z obsługą klienta;

  • pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • rzetelność, sumienność,

  • umiejętność organizacji pracy,

  • kultura osobista.

OBOWIĄZKI:

  • obsługa klienta;

  • sprawdzanie i wykładanie dostaw;

  • dbanie o porządek w sklepie;

  • obsługa programu sprzedażowego, kasy fiskalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w ofercie pracy następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Wenus Quanao Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Powstańców Warszawskich 57 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko sprzedawcy. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres: praca (małpa) sklepy-viola.pl Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez administratora danych przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy Wenus Quanao Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Powstańców Warszawskich 57 oraz podmiotów z nimi powiązanych, (link tutaj: http:// sklepy-viola.pl/podmioty-powiazane-ado/) w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres: praca (małpa) sklepy-viola.pl Jednocześnie informujemy, że decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, a Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Pozostałe informacje zgodnie z art. 13 RODO może Pani/Pan znaleźć pod adresem: http:// sklepy-viola.pl/rekrutacja-sprzedawcy.html Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Gryfino,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Gryfino
ID: 913967702