2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łazy
Dodane 21 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie odzieżowym 4F w Łazach

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łazy

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy pracowników (powyżej 18 roku życia) na stanowisko sprzedawcy w sklepie odzieżowym marki 4F w Łazach (woj. zachodniopomorskie) w okresie od kwietnia do połowy września 2024 roku.

Możliwe zatrudnienie na cały wyżej wspomniany okres, na miesiące wakacyjne lipiec-sierpień lub zatrudnienie weekendowe.

Oferujemy również możliwość zakwaterowania na miejscu, w pokojach pracowniczych.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta

  • Dbanie o estetykę ekspozycji

  • Wykonywanie czynności związanych z towarowaniem sklepu

  • Utrzymanie porządku i czystości

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik z możliwością planowania dni wolnych od pracy

  • Pracę na umowę zlecenie zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Pozytywną i miłą atmosferę

Wymagamy:

  • Komunikatywności i otwartości

  • Umiejętności pracy zespołowej

  • Dyspozycyjności do pracy w godzinach otwarcia sklepu

  • Podstawowych umiejętności obsługi komputera

Prosimy o kontakt telefoniczny lub wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail.

Mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej lub w pracy z klientem. :)

Lokalizacja

Łazy,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Łazy
ID: 913578208