2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 16 maja 2024

Sprzedawca w sklepie sieci Żabka, Gdańsk

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Sklep Żabka w Gdańsku poszukuje pracowników na stanowisku

Sprzedawca-Kasjer” (osoby bez doświadczenia i studenci mile widziani – szkolenie

w miejscu pracy.)

Praca dwuzmianowa od pn-nd w godzinach: 5.30-14:30 / 14:30-23:30

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie;

  • Elastyczny grafik;

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia;

  • Premie miesięczne za wypracowane wyniki sklepu;

  • Szkolenie w miejscu świadczenia pracy – szkolenie przygotowawcze;

Oczekujemy:

  • Pracowitości i sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków;

  • Uczciwości i dobrej organizacji pracy własnej w miejscu pracy;

  • Punktualności;

  • Utrzymywania standardów sieci;

  • Gotowości do pracy zmianowej i w weekendy;

  • Miłego i uprzejmego podejścia do Klienta;

  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć ich wyrobienia w momencie zatrudnienia);

Obowiązki:

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami sieci;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru;

  • Dbanie o czystość i estetykę sklepu;

  • Uzupełnianie towaru z zaplecza na sklep;

  • Sprzedaż i przygotowanie produktów gastronomicznych;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV / podania o zatrudnienie z obowiązkowym dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679nz dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 707481249