2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Racibórz
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie Społem PSS - pewna praca w Raciborzu

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy profesjonalnego sprzedawcy do pracy w sklepie spożywczym w Raciborzu.

Obowiązki :

  • zapewnienie sprawnej i uprzejmej obsługi klientów

  • dbałość o prawidłową ekspozycję towaru

  • obsługa kasy fiskalnej i zachowywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • doświadczenie na podanym stanowisku pracy

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rozwój zawodowy

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • pakiet świadczeń socjalnych

Osoby poważnie zainteresowane zatrudnieniem prosimy o kontakt:

telefonicznie, osobiście w Raciborzu, ul. Nowa 1, II piętro

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 914374052