2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Świdnik
Dodane 10 maja 2024

Sprzedawca w sklepie spożywczym (dodatkowa - tylko w niedzielę)

Lokalizacja

Świdnik

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Dołącz do zespołu pracowników Carrefour Express (Świdnik, Kopernika 4).

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku sprzedawcy. Zdecydowanej i mogącej podjąć zatrudnienie od zaraz.

Praca we wszystkie niedzielę niehandlowe + co druga sobota

Umowa zlecenie.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta

  • dbanie o prawidłową ekspozycję i jakość produktów

  • utrzymanie porządku w sklepie

Nasze wymagania:

  • zaangażowanie do pracy

  • uczciwość

  • aktualne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Kontakt telefoniczny wyłącznie w godzinach 7:00-15:00 (poniedziałek-piątek)

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem OLX lub pozostawić bezpośrednio w sklepie (Świdnik, Kopernika 4)

Mile widziani studenci.

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 839083732