2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Sandomierz
Dodane 12 kwietnia 2024

Sprzedawca w Sklepie Spożywczym Sandomierz

Wynagrodzenie

4 242 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sandomierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Jeżeli jesteś:

- uczciwą, pracowitą i sympatyczną osobą

- cenisz sobie ludzi i kontakt z klientem,

- chcesz byś częścią naszego zespołu,

to być może jesteś osobą, której poszukujemy!

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy małą rodzinną firmą działającą w branży spożywczej w sieci Lewiatan. Dbamy o relacje i cenimy siebie wzajemnie. Znamy siebie w zespole i stawiamy na możliwość rozwoju. Chcemy, aby w naszej firmie czuli się dobrze zarówno pracownicy, jak i klienci. Dołącz do nas!

Twoje zadania i obszar odpowiedzialności

Twoją najważniejszą rolą jest dbanie o porządek i miłą obsługę oraz o to aby Klienci dokonywali zakupów z przyjemnością.

W praktyce zakres Twoich obowiązków i odpowiedzialności będzie obejmować:

• obsługę klienta

• przyjmowanie, wykładanie i eksponowanie towaru

• kontrola dat przydatności towaru do spożycia

• dbanie o czystość na sklepie

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

• chętna do pracy,

• wykształcenie minimum zawodowe,

• lubisz pracę z ludźmi!

Oferowane warunki:

• wynagrodzenie 4242,00 – 4600,00 brutto

• umowa o pracę na pełny etat

• czas pracy dwie zmiany od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00

• miejsce wykonywania pracy: Sandomierz ul. Czachowskiego 19,

• dodatkowe korzyści :

- premia za realizowanie ustalonych celów,

- bony świąteczne, imprezy integracyjne,

- ubezpieczenie grupowe,

- możliwość awansu wewnątrz firmy.