2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tarnobrzeg
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie zoologicznym AleAnimale Tarnobrzeg umowa zlecenie

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Sprzedawca w sklepie zoologicznym Ale Animale w Tarnobrzegu jako pomoc, praca 1-2 dni w tygodnu plus obstawa w okresie urlopowym oraz wsparcie sprzedażowe w sklepie w Sandomierzu Galeria Królewska w okresie urlopowym.

Obowiązki:

Praca przy obsłudze komputera

Obsługa Klienta Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie

Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

Dbanie o gospodarkę magazynową sklepu

Wymagania:

Odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie

Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, miele widziane osoby ze znajomością branży zoologicznej.

Oferujemy:

Umowę zlecenie,

Rabat pracowniczy.

Sklep w Tarnobrzegu czynny pn-sob w godzinach 9:00-18:00.

Sklep w Sandomierzu czynny pn-sob w godzinach 9:00-20:00 + niedziele handlowe

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 896305576