2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 03 kwietnia 2024

Sprzedawca w Sweet Factory Store Kraków

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy sklepem ze słodyczami, który codziennie wywołuje uśmiech na twarzach zarówno dzieci jak i dorosłych. Od 2018 roku tworzymy nową jakość na rynku. Dynamicznie się rozwijamy - mamy 21 sklepów, a w najbliższym czasie chcemy podwoić ich liczbę. Stawiamy na świetną atmosferę, w której dbamy o komfort pracy naszych pracowników.

Twoje codzienne zadania:

  • Doradzanie klientom

  • Dbanie o jakość produktów w sklepie i jego wygląd

  • Obsługa kasy

  • Dbanie o porządek w magazynie

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę, gdzie relacje pomiędzy pracownikami są dla nas ważne

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy zlecenia

  • Premie uznaniowe

  • Elastyczne godziny pracy

  • Rabat pracowniczy na wszystkie produkty

Jakich osób szukamy?

  • Pozytywnych, uśmiechniętych i zaangażowanych

  • Lubiących kontakt z klientami

  • Chętnych do rozwoju i samodzielnych w działaniu

  • Gotowych do pracy w trybie zmianowym – w dni robocze, soboty i niedziele

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Poznaj nas

Zobacz jak działamy i odwiedź nasz profil na Instagramie:

www.instagram.com/sweetfactorystore

 oraz na naszej stronie:

www.sweetfactorystore.pl.

Kliknij przycisk „aplikuj” i dołącz do naszego zespołu.

Informacja RODO.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez firmę Sweet Factory Store Sp z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Haffnera 6, (81-717) Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.sweetfactorystore.pl/polityka-prywatnosci.htm

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 842589894