2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Raszyn
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca - Warszawa Janki

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Eurofirany to polska marka wnętrzarska, z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Główna siedziba naszej firmy znajduje się tam, gdzie wszystko się zaczęło - w przepięknym i malowniczym Żywcu. Posiadamy sieć dobrze prosperujących salonów stacjonarnych w całej Polsce oraz sklep online, a nasze tkaniny i dekoracje wnętrz goszczą w domach milionów zadowolonych klientów. Z pasją tworzymy wysokiej jakości, unikatowe kolekcje, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród miłośników pięknych, stylowych wnętrz.

W związku z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami strategicznymi Naszej Firmy poszukujemy Sprzedawców do naszego salonu w Jankach.

Miejsce pracy: HOMEPARK JANKI (obok IKEA)

Twój zakres obowiązków

Profesjonalna obsługa klienta,

Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu,

Obsługa kasy fiskalnej,

Doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu.

 Nasze wymagania

Dyspozycyjność, kreatywność w działaniu,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Dobra organizacja pracy,

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

 Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Atrakcyjny system wynagrodzeń,

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Kartę zniżkową na nasze produkty,

Możliwość rozwoju zawodowego.

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV).

W CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 877690807