2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szklarska Poręba
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca wycieczek i pamiątek

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szklarska Poręba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Dołącz do nas na stanowisku: specjalista do spraw turystyki w Centrum Usług Turystycznych Wycieczkowe ABC w Szklarskiej Porębie.

Opis stanowiska: Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego i grupowego, sprzedaż pamiątek oraz zatowarowanie.

Wymagania: znajomość geografii, komunikatywność, sumienność i zaangażowanie, pozytywne nastawienie, uśmiech, dyspozycyjność (system zmianowy) i samodzielność w działaniu, gotowość do podnoszenia kwalifikacji, pasja poznawania świata! Umiejętność działania pod presją czasu.

Oferujemy: ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze umowę o pracę lub umowę zlecenie (istnieje możliwość niepełnego etatu np. 3/4 etatu lub pełen etat) firmowe wyjazdy zagraniczne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Szklarska Poręba,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szklarska Poręba
ID: 912031883