2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bielsko-Biała
Dodane 06 kwietnia 2024

Sprzedawca wyrobów czekoladowych Karmello Gemini Park

Wynagrodzenie

27,70 - 28,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Karmello, producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych, w związku z rozwojem sieci poszukuje kandydata na stanowisko: Sprzedawca wyrobów czekoladowych do punktu handlowego firmy zlokalizowanego w CH Gemini Park w Bielsku-Białej.

Czekamy właśnie na Ciebie, jeśli:

  • masz pozytywne nastawienie

  • uśmiech na twarzy i lubisz pracę z ludźmi

  • łatwo nawiązujesz kontakt z klientem

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy

  • ilość godzin równoważna 1/2 etatu

  • pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole

  • odpowiednie przeszkolenie na stanowisku pracy

  • zniżkę na pyszne, czekoladowe produkty Karmello

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów z aktualnej oferty firmy

  • dbanie o estetykę miejsca pracy

  • przestrzeganie obowiązujących standardów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Poszukujemy wyłącznie pracowników do stałej współpracy. Prosimy o zamieszczenie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Administratorem Państwa danych jest Rafał Dobrzański, prowadzący firmę Karmello Rafał Dobrzański z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Gen. Maczka 9, NIP: 547 - pokaż numer telefonu - 4, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Prezydenta miasta Bielska-Białej pod numerem 28440 , która jest administratorem danych osobowych Użytkowników w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej również RODO). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 624292578