2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Janki
Dodane 07 kwietnia 2024

Sprzedawców w lodziarni - chętnie ze uczniów/studentów - Raszyn

Wynagrodzenie

31 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Janki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy sprzedawców lodów na sezon letni - od zaraz do końca września. Praca w przyczepie gastronomicznej usytuowanej na stałe w sąsiedztwie basenu w Raszynie. Wewnątrz bieżąca woda. WC w budynku basenu.

Szukamy osób na cały etat jak również chcących dorobić - chętnie uczniów i studentów. Grafik bardzo luźny dostosowany do Waszych potrzeb i możliwości.

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż lodów

  • wypiek gofrów

  • sprzedaż napojów gorących i zimnych

  • dbanie o porządek w punkcie sprzedaży i wokół

Nasze wymagania

  • punktualność

  • uczciwość

  • sumienność

  • umiejętność pracy w dużym ruchu

  • czystość

  • miła aparycja, wesołe usposobienie

Zapewniamy pracę w stabilnej firmie, uczciwe podejście do pracowników, terminowość wypłat.

Stawka godzinowa zależna od zaangażowania i umiejętności od 27 PLN/godzinę netto.

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 832808791