2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Rypin
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawcy - RYPIN (Delikatesy Mięsne Niewieścin)

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rypin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zakład Mięsny NIEWIEŚCIN Sp. z o.o. - firma o ustabilizowanej pozycji wśród konkurencji i klientów, działająca głównie na rynku mięsa świeżego i jego przetworów,

zatrudni

SPRZEDAWCÓW - miejsce pracy: RYPIN ul. Mławska

Oczekujemy:

  • zaangażowania oraz sumienności

  • samodzielności i odpowiedzialności

  • doświadczenie w handlu oraz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, paczki, nagrody jubileuszowe, niskooprocentowane pożyczki i inne)

  • ubezpieczenie grupowe oraz członków rodziny

  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenie na stanowisku pracy

  • możliwość rozwoju osobistego

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • niezbędne materiały i urządzenia wspierające realizację zadań

Twoje zadania:

  • obsługa klienta

  • dbanie o estetykę i wygląd sklepu

  • praca według standardów i procedur obowiązujących w firmie

MILE WIDZIANE OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

SKŁADAJĄC SWOJĄ OFERTĘ, BARDZO PROSZĘ O ZAMIESZCZENIE PONIŻSZEGO OŚWIADCZENIA.

"Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia rekrutacji przez Niewieścin Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu, Niewieścin 8, 86-120 Pruszcz."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rypin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rypin
ID: 627013383