2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawczyni/Modelka/ON-line

Wynagrodzenie

2 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy kobiet do promowania i sprzedawania produktów dla naszego zagranicznego klienta. Jeśli jesteś kobietą w wieku 18-60 lat ,lubisz siebie i często się uśmiechasz, łatwo nawiązujesz nowe kontakty, to właśnie CIEBIE szukamy !

NIE wymagamy doświadczenia ani znajomości języków obcych! Zarobki wahają się OD 2500zł DO 12.000zł miesięcznie .

OBOWIĄZKI :

  • powiększenie bazy klientów

  • dbanie o wizerunek firmy

  • promocja danej marki

  • prowadzenie profilu na portalu

OFERUJEMY:

  • prace zdalną i elastyczny grafik, to TY wybierasz kiedy chcesz pracować

  • wsparcie merytoryczne i przeszkolenie do pracy

  • umowę zlecenia

  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania

  • miłą atmosferę i opiekę Pani menager

WYMAGANIA:

  • chęć poznawania nowych osób i nawiązywanie relacji

  • wysoka kultura osobista

  • pozytywna energia, chęć do pracy i pełne zaangażowanie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoją aplikacje CV wraz ze zdjęciem.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 911928872