2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Prądnik Biały
Dodane 04 kwietnia 2024

Sprzedaż kursów języka angielskiego.

Wynagrodzenie

4 750 - 14 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój Zakres Obowiązków:

Przeprowadzanie rozmów sprzedażowych przez telefon

- nie zawsze musisz się uśmiechać, jednak praca w naszej sprzedaży wymaga zaangażowania i determinacji !

Realizacja planu sprzedażowego

- liczby to Twój fortepian, a my lubimy harmonię !

Doprowadzenie do zamknięcia sprzedaży jak największej ilości rozmów

- bo zamykanie sprzedaży to jak dobry finał filmu akcji !

Nasze Wymagania:

Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub w Call Center

- im więcej doświadczenia z telefonem lub potencjalnym klientem, tym więcej szans na opanowanie sztuki sprzedaży !

Praktyczna znajomość technik sprzedażowych

- jednocześnie jeśli masz talent do przekonywania nawet rośliny do zmiany doniczki, też jesteśmy zainteresowani !

Doskonałe zdolności komunikacyjne

- nie musisz być mistrzem słowa, jednocześnie trochę dowcipu nie zaszkodzi !

Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze

- nasza kawa jest najlepsza w mieście, więc to już jeden powód, żeby się pojawić !

Zaangażowanie, motywacja i dyspozycyjność w godzinach 11:00 - 20:00

- bo życie to nie tylko praca, jednocześnie czasem trzeba dać z siebie wszystko !

Umiejętność adaptacji do zmian oraz determinacja do osiągania celów

- nawet leniwy kot może stać się mistrzem akrobatyki, więc szukamy zmotywowanych Kocurów gotowych na wyzwania !

To Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie  Wynagrodzenie podstawowe w wysokości

4 750 zł + prowizje ( 3 000 - 10 000 zł )

- bo praca ma być dobrze wynagradzana !

Dostarczamy TOBIE potencjalnie zainteresowanych klientów.

Mamy trzy etapowy system; pozyskiwania, ocieplania i weryfikacji Leadów, Ty zajmujesz się samą sprzedażą !

Praca na leadach , obdzwonka kontaktów, umawianie spotkań, opieka posprzedażowa ?

 To nie u nas - od tego wszystkiego masz ludzi.  Ty zajmujesz się prowadzeniem spotkań !

Możliwość pracy w dynamicznym środowisku z doświadczonymi profesjonalistami

- bo każdy Superbohater potrzebuje swojej Ligi Sprzedaży !

Szkolenia oraz wsparcie w rozwoju umiejętności handlowych

- bo nawet najlepszy potrzebuje czasem pomocy !

Przyjazną atmosferę pracy i motywujące warunki zatrudnienia

- bo u nas nawet poniedziałek brzmi jak czwartek !

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 909563138