2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 11:58

Sprzedaż Online B2B usług turystycznych Pozycjonowanie Booking.com

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy współpracownika do prowadzenia sprzedaży online. Praca polega na obsłudze serwisów pośredniczących w sprzedaży usług turystycznych. Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży na takich portalach jak między innymi Get Your Guide, Viator (Trip Advisor), Musement, Bokun czy HotelBeds. W przypadku braku doświadczenia w sprzedaży na branżowych serwisach mile widziane doświadczenie w pozycjonowania produktów na np. Allegro, Amazon, OLX.

Nasze usługi to przede wszystkim wycieczki do Państwowego Muzeum Auschwitz, Kopalni Soli Wieliczka, Fabryks Schindlera czy transfery lotniskowe skierowane do indywidualnego turysty zagranicznego.

Osoba współpracująca odpowiedzialna będzie za podnoszenie wartości sprzedaży online, kontakt z agentami, weryfikacje oferty i jej udostępnianie.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w sprzedaży online na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • status studenta/ki (tryb zaoczny) dla umowy zlecenie LUB brak statusu studenta oznacza współpracę B2B (prowadzenie własnej działalności gospodarczej)

  • umiejętność analitycznego myślenia (analiza sprzedaży i rynku konkurencji),

  • kreatywność w tworzeniu nowych produktów,

  • otwarty umysł na zmiany i dążenie do optymalizacji działań codziennych,

  • umiejętność wyznaczania krótkoterminowych celi i kontrola ich realizacji

To oferujemy

  • szkolenie z oferty produktowej (w tym uczestnictwo w realizowanych usługach),

  • szkolenie z technik działania Agentów,

  • wspólne opracowanie standardów i technik obsługi klienta,

  • nakreślenie celi sprzedażowych i strategii ich realizacji,

  • przekazanie wiedzy popartej kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży

  • możliwość uczestniczenia w systemie prowizyjnym naliczanym od wyników sprzedaży (po okresie próbnym 2 miesięcy),

  • elastyczny czas pracy po okresie wdrożenia (8h dziennie z czasem startu pomiędzy 8:00 a 10:00),

  • praca na pełny etat, wynagrodzenie o wartości 6 000 zł w okresie próbnym (3 miesiące) w przypadku B2B lub 5000 zł w przypadku Umowy zlecenia następnie 8 000 zł gwarantowanej podstawy po okresie próbnym plus premia uznaniowa od wyników.

TRYB APLIKACJI

Jeżeli wszystko co zostało powyżej napisane opowiada Ci i spełniasz nasze warunki to zapraszamy do aplikowania. Warunkiem aplikacji jest wysłanie maila wraz z odpowiedziami na poniższe pytania. Możesz załączyć CV jako załącznik ale nie musisz. Adres mail do zgłoszeń. W temacie maila podaj tytuł ogłoszenia.

1. Dlaczego chcesz u nas pracować? Czego oczekujesz od nas?

2. Co Ty dasz naszej firmie? W jaki sposób wzbogacisz nasz zespół?

3. Jakie są Twoje plany nas przyszłość? Gdzie siebie widzisz za 5 lat?

4. Opisz swoją jedną porażkę i jeden sukces.

5. Co dla Ciebie oznacza wyjście ze strefy komfortu? Podaj przykład.

6. Jakie są dla Ciebie najważniejsze wartości w życiu?

7. Czy lubisz pomagać? Jeżeli tak podaj przykład ostatniej sytuacji.

8. Opisz swoje największe osiągnięcie sprzedażowe.

Podaj swój numer telefonu abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej.

Proces rekrutacji po telefonicznej rozmowie przewiduje rozmowę face 2 face, następnie dzień próbny, po którym decydujemy się na podjęcie ewentualnej współpracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej :)

Wyślij je na adres: kasia.gruszka/małpa/discovercracow.com

Wymagana jest praca na własnym komputerze.

Praca wykonywana będzie w biurze w Krakowie, nie pracujemy zdalnie. Możesz wysłać CV lecz nie jest ono konieczne.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 838106039