2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Górna
Marcin
Dodane Dzisiaj o 11:25

sprzedaż online doradca klienta biznesowego

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się łódzka marka odzieżowa, poszukuje osoby na stanowisko:

Opiekun klienta biznesowego

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Utrzymywanie stałych relacji z butikami franczyzowymi

  • Przygotowywanie ofert handlowych dedykowanych dla klienta biznesowego;

  • Przygotowywanie i negocjowanie warunków umów handlowych;

  • Szybka pomoc w rozwiązywaniu problemów;

  • Rozpatrywanie reklamacji;

  • Opieka posprzedażowa nad butikami franczyzowymi

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta;

  • Analiza rynku;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • Współpraca z innymi działami firmy, w szczególności z działem marketingu i działem produkcji;

  • Poszukiwanie nowych butików partnerskich

  • Przygotowywanie Targów

Wymagania:

  • Umiejętność skutecznego komunikowania się z klientem biznesowym;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;

  • Wysoka kultura osobista

  • Doskonała organizacja pracy, także pod presją czasu;

  • Sumienność i punktualność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe;

  • Niezbędne narzędzia i materiały do pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Wysokie Premie

Miejsce pracy : Łódź Centrum

Godziny pracy : Pon-Piątek 8-16

Cv prosimy przesyłać w załączniku

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 705891405