2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Piątkowo
Dodane 14 kwietnia 2024

Sprzedaż Truskawek Piątkowo

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Stoisko na Piątkowie zatrudni uśmiechniętą, pracowitą i uczciwą osobę do sprzedaży owoców ( głównie truskawek ) Super zgrany zespół, miła atmosfera.

Potrzebuję osobę od poniedziałku do piątku od 8-18 i sobota 7:30-15

Praca od 15 maja do około końca lipca

Wynagrodzenie:

-20 zł/h na rękę plus premia od sprzedaży

-wypłata do 10 każdego miesiąca

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów na kasie.

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku kasowym.

  • Przyjmowanie płatności od klientów.

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala POS.

  • Kontrola rotacji towaru

  • Racjonalne zatowarowanie stoiska

  • Czuwanie nad świeżością i właściwa ekspozycja towaru

    Wymagania:

  • Dyspozycyjność Pon-Sb cały sezon

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Sumienność i odpowiedzialność.

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta.

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala POS.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na OLX.

Zgłoszenia proszę wysyłać na OLX w postaci CV ze zdjęciem.

Dziękuję

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 911820328