2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Wielkopolskie
  6. Programista - Złotów
Dodane 06 czerwca 2024

SQL/VBA Developer Media Expert - Złotów

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany, więc i  przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy:

SQL/VBA Developera

(praca w systemie stacjonarnym lub hybrydowym w centrali firmy w Złotowie)

Podobno jeśli dane będą torturowane dość długo, przyznają się do wszystkiego :) .

Ale spokojnie, nie chcemy, żebyś się nad nimi znęcał. Wystarczy, że zajmiesz się nimi jak należy jako nasz SQL/VBA Developer.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę

  • szansę na awans

  • wsparcie w trakcie wdrożenia

  • profesjonalne szkolenia

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się”

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

Twoje zadania:

  • tworzenie narzędzi analitycznych

  • przygotowanie raportów sprzedaży cyklicznych i ad-hoc

  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby innych działów firmy

  • optymalizacja oraz automatyzacja zestawień i raportów

Od Ciebie wymagamy:

  • praktycznej znajomości pakietu MS Office (tworzenie zestawień i analiz w Excelu) – warunek konieczny

  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości VBA, SQL – warunek konieczny

  • systematyczności oraz dokładności

  • zdolności analitycznych

  • umiejętności pracy w zespole

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 916707343