2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ząbki
Dodane 29 kwietnia 2024

Stacja Paliw Amic Energy/Sprzedawca/CAŁY ETAT/PÓŁ ETATU

Wynagrodzenie

29 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Cześć Zatrudnię na stanowisko Sprzedawcy na stacji Paliw Amic Energy , mieszczącej się przy ulicy Radzymińskiej 324.

Zakres obowiązków :

- Aktywna sprzedaż produktów promocyjnych oraz gastronomii

- Dbanie o czystość na terenie stacji

- Odbieranie dostaw oraz układanie produktów na sklepie zgodnie z wytycznymi

 - Obsługa klientów w części restauracyjnej Subway oraz przygotowanie produktów do sprzedaży

- Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie Stacji Paliw   Proponuję :

- Elastyczne godziny pracy ( zmiany są 8-12 godzinne)

-Możliwość pracy na pół etatu/cały etat/ cały etat+

-Dla osób zainteresowanych pakiety medyczne LUXMED w niskich cenach

-Kartę MultiSport w atrakcyjnej cenie

- Konkursy sprzedażowe w których idzie dobrze dodatkowo zarobić za dobrą aktywność

 - Rabaty na paliwo oraz na gastronomię znajdująca się na stacji

- Pracę w fajnej atmosferze Jeżeli jesteś zainteresowany i chciałbyś przyjść spróbować, wyślij CV tu na OLX Do zobaczenia :)

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 854775796