2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sopot
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 16 kwietnia 2024

Stacja paliw bp w Sopocie zatrudni sprzedawcę

Wynagrodzenie

26 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do nas osoby o wysokiej kulturze osobistej, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe, zaangażowane w pracę i z łatwością rozwiązują problemy. Są dyspozycyjne i gotowe do pracy w systemie zmianowym.

Obowiązki:

*Obsługa klienta zgodna ze standardami obowiązującymi w BP EUROPA SE oddział w Polsce

*aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

*dbałość o wizerunek firmy

*prace porządkowe

*przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru zgodne z zasadami merchandizingu

Oferujemy:

*pracę w stabilnej firmie

*atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych

*elastyczny grafik pracy (dostosowujemy się do potrzeb osób uczących się)

*Naszym pracownikom oferujemy szerokie możliwości rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach, które obejmują: obsługę klienta, zagadnienia związane z produktami sprzedawanymi na stacji, zasady „bezpiecznej stacji” (BHP, pierwsza pomoc)

*możliwość awansu w strukturach firmy zgodnie ze ścieżkami kariery obowiązującymi w BP

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy z zapisem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 884671133