2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Płock
Dodane 25 kwietnia 2024

Stacja paliw E-CO kasjer - sprzedawca

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku: sprzedawca w stacji paliw.

CO ZAPEWNIAMY

* Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

* Atrakcyjny system premiowania, premie świąteczne

* Profesjonalne wdrożenie i wsparcie (szkolenia, nauka obsługi urządzeń)

* Możliwości rozwoju i awansu

JAKICH OSÓB SZUKAMY

* Otwartych na kontakt z Klientami

* Gotowych do pracy w systemie zmianowym (bez nocnych zmian)

* Zaangażowanych, dokładnych, uczciwych i chętnych do nauki

* Nastawionych na współpracę

* Doświadczenie w branży i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ

* Profesjonalna obsługa Klientów

* Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

* Przyjmowanie dostaw, dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

* Utrzymanie porządku na sali sprzedaży i terenie stacji

Składając dokumenty rekrutacyjne kandydaci proszeni są o zamieszczenie w nich następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłej rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie. ”

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 722728006