2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Koszwały
Dodane 08 kwietnia 2024

Stacja Paliw ORLEN Koszwały zatrudni Pracownika Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Koszwały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję osób chętnych do pracy jako Kasjer-Sprzedawca na stacji paliw ORLEN nr 1187 w Koszwałach. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 14-22 (w godzinach 14-20 pomoc w tankowaniu pojazdów).

Szukamy także osób do pracy w weekend: sobota w godzinach: 6-14 lub 14-22, niedziela w godzinach 7-17.

Oferujemy:

· Możliwość rozwoju i awansu;

· Pracę w miłej atmosferze z sympatycznym zespołem i wyrozumiałym kierownictwem;

· Atrakcyjny pakiet szkoleń;

· Rabat na zakupy na Stacji Paliw PKN ORLEN;

· Elastyczny grafik: praca w systemie zmianowym w godzinach: 14-22 oraz niedziele i święta 7-17.

Wymagamy:

· Chęć do pracy oraz uśmiech :)

· Uczciwość;

· Dyspozycyjność i gotowość do pracy również w niedzielę i święta.

Obowiązki:

· Obsługa klientów stacji zgodna ze standardami PKN Orlen;

· Dbanie o czystość i porządek na terenie obiektu;

Dodatkowo prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 2002 nr 133 poz. 883)."

Lokalizacja

Koszwały,

Pomorskie

Pomorskie, Koszwały
ID: 910265431