2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łódź
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bałuty
Dodane 30 maja 2024

Stacja Paliw Orlen Łódź Bałuty - Pracownik Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stacja Paliw ORLEN w Łodzi na ul. Św. Teresy 70/72 poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta

Zadania na stanowisku:

  •       Obsługa klienta zgodnie ze standardami

  •       Aktywna sprzedaż towarów i usług

  •       Dbanie o estetyczny wygląd stacji

  •       Utrzymywanie porządku i czystości na terenie obiektu

  • Przyjmowanie dostaw

    Wymagania:

  •       Komunikatywność

  •       Umiejętność pracy w zespole

  •       Zaangażowanie

  •       Uczciwość i odpowiedzialność

  •       Punktualność

  •       Pozytywne nastawienie do klienta

Oferujemy:

  •      Wynagrodzenie: podstawa + premia w zależności od osiąganych wyników sprzedażowych

  •       Szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe i wiedzę produktową

  •       Rabaty na zakupy na stacjach Orlen

  •      Miłą atmosferę w pracy

  • Praca w systemie zmianowym

  • Elastycznie godziny pracy dostosowane do możliwości pracy - praca zmianowa po 12h

Brak doświadczenia nie jest żadną przeszkodą, uczymy wszystkiego od samego początku.

Dla studentów stawka brutto = netto. Stawka godzinowa 27,70 brutto + premie.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 918707291