2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Świnoujście
Kamil
Dodane 25 kwietnia 2024

Stacja Paliw Orlen, Świnoujście-Warszów, Kasjer/Stop Cafe Bistro

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stacja Paliw PKN ORLEN w miejscowości Świnoujście - Warszów - ul. Fińska

Obecnie oferujemy pracę na Stacji Paliw Polskiego Koncernu Naftowego na stanowisku:

- Pracownik Obsługi Klienta

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś uczciwy, miły, pogodny i pozytywnie zakręcony to jest to praca dla Ciebie bez względu na Twój wiek !

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami Firmy
  • dbanie o estetyczny wygląd stacji i ekspozycję asortymentu
  • aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych
  • realizowanie wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy
  • elastyczny czas pracy (system pracy 12h, TY decydujesz ile zmian w miesiącu przepracujesz)
  • pakiet nowoczesnych szkoleń
  • możliwość rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przedstawienie CV poprzez portal lub osobiście w kasie stacji.

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 693435401