2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wróblowice
Dodane Dzisiaj o 06:37

Stacja Paliw Orlen we Wróblowicach przy DK94 Wrocław-Środa Śląska

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wróblowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukuję osób chętnych do pracy jako :

  • Pracownik Obsługi Klienta

na stacji paliw PKN ORLEN S.A. we Wróblowicach przy DK nr 94, między Wrocławiem a Środą Śląską

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy.

Wynagrodzenie 4500 zł - 5500 zł brutto.

Poszukujemy do pracy :

  • pracowników w pełnym wymiarze pracy

  • uczniów i studentów uczących się stacjonarnie jak i zaocznie

  • osób już pracujących ale chcących dorabiać w dniach wolnych.

Opis stanowiska:

- Obsługa klienta zgodnie ze standardami

- Budowanie dobrych relacji z klientami

- Dbałość o porządek i ekspozycję asortymentu sklepowego

Wymagania:

- Umiejętność pracy w zespole

- Uśmiech i komunikatywność

- Uczciwość i odpowiedzialność

- Sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferuję:

- stała podstawa

- premie motywacyjne i uznaniowe

- pakiet profesjonalnych szkoleń

- stabilność zatrudnienia

- terminowa wypłata

- rabaty na zakupy na Stacjach Paliw

- wpływ na grafik

- praca w przyjaznej atmosferze

Zgłoszenia z poniższą klauzulą proszę wysyłać w odpowiedzi na ogłoszenie lub dostarczyć bezpośrednio na stację:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informuję, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty, a CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie są przechowywane.

Po zakończeniu rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

ID: 867054239

Lokalizacja

Wróblowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wróblowice
ID: 893735065