2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Elizówka
Dodane 24 kwietnia 2024

Stacja Paliw PKN Orlen ul. Elizówka 65 przy Lubelski Rynku Hurtowym

Lokalizacja

Elizówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stacja Paliw PKN Orlen ul. Elizówka 65 poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca - pracownik obsługi klienta

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, miłą, odpowiedzialną, lubiącą pracę z ludźmi to oferta jest dla Ciebie :)

Podstawowe obowiązki to:

-obsługa klienta zgodna ze standardami PKN Orlen,

-aktywna sprzedaż,

-dbałość o ekspozycję i zatowarowanie sklepu,

-prace porządkowe.

Bardzo wygodny system pracy - 12 godzinny

Wymagania:

- uczciwość,

- komunikatywność,

-dyspozycyjność,

-zaangażowanie,

-miła aparycja,

-ukierunkowanie na sukces,

-chęć rozwoju i awansu,

-praca w energicznym zespole

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie,

-atrakcyjny system wynagrodzeń

-wynagrodzenie zawsze płatne na czas,

-zniżki dla Pracowników,

-elastyczny grafik

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria załącz swoje CV, o szczegółach porozmawiamy na rozmowie rekrutacyjnej. Proszę wyłącznie o przemyślane oferty osób poszukujących pracy na dłuższy okres czasu.

Nadmieniam, iż skontaktuję się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

CV bez zawartej klauzuli nie będzie brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Elizówka,

Lubelskie

Lubelskie, Elizówka
ID: 914105901