2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Grunwald
Dodane 09 kwietnia 2024

Stacja Paliw Shell - KASJER/SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

STANOWISKO: PRACOWNIK OBSŁUGI STACJI - KASJER/SPRZEDAWCA

Miejsce pracy : Bułgarska 119, Poznań

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Główne obowiązki:

* Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

* Sprzedaż produktów i usług Shell

* Budowanie pozytywnego wizerunku stacji

* Prace porządkowe

* Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

* Osiąganie celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

·     Entuzjazmu i chęci do pracy

·     Umiejętności pracy w zespole

·     Życzliwego podejścia do ludzi – współpracowników i klientów

·     Zaangażowania i motywacji do pracy

·     Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy

Oferujemy:

* Elastyczny czas pracy

* Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz)

* Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń

* Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę

* Kartę MultiSport

* Zniżkę na paliwa

* Zniżkę na produkty Shell

*Atrakcyjny system premii i nagród

Więcej informacji: shell.pl/pracanastacjach

Oferty znajdujące się na tej stronie nie są ofertami pracy w Shell Polska Sp. z o.o. Państwa zgłoszenia będą przekazane bezpośrednio do osób prawnych prowadzących stacje Shell w Polsce.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 672517704