2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Elbląg
Dodane 16 kwietnia 2024

Stacja Paliw Shell Obwodnica Elbląga - nie w mieście

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STACJA PALIW SHELL - ELBLĄG - Nowa Holandia Obwodnica zatrudni załogę stacji

PRACA NA STAŁE

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w na umowę zlecenie lub o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + rozbudowany system premiowy

  • Możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w pracy z klientem które pozwoli zdobyć wyższe wynagrodzenie.

  • Regularne szkolenia w zakresie bezpieczeństwa, sprzedaży,

 Główne obowiązki:

- Kulturalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

- Utrzymanie obiektu i otoczenia w czystości

- Aktywna sprzedaż produktów

Od kandydatów oczekujemy:

- Gotowości do pracy z klientem

- Gotowości do pracy zmianowej po 12h oraz w nocy.

- Doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem.

Zgłoszenia proszę kierować na adres email, przez OLX.

Proszę o przemyślane podania o pracę. Stacja jest poza miastem.

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 772785240