2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Olsztyn
Dodane 24 kwietnia 2024

Stacje Paliw Shell - Tomaszkowo lub Wójtowo (obwodnica Olsztyn)

Wynagrodzenie

4 250 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Stacje Paliw Shell - Tomaszkowo lub Wójtowo (obwodnica Olsztyna)

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy na stacjach Paliw SHELL w Tomaszkowie lub Wójtowie, na stanowisku Pracownik Stacji Paliw

Zakres obowiązków:

- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta.

- obsługa kasy fiskalnej

- dbanie o estetyczny wygląd stacji i ekspozycję asortymentu sklepowego.

- aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych.

- osiąganie celów sprzedażowych.

- przyjmowanie dostaw (towary, paliwa) zgodnie z obowiązującymi procedurami.

- pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika.

- umowę o pracę na pełny etat, lub umowę zlecenie.

- stałe wynagrodzenie + system premiowy oparty na osiąganych wynikach

- elastyczny czas pracy.

- profesjonalne szkolenia.

- możliwość rozwoju i awansu

Wymagania:

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

- umiejętność pracy w zespole

- nastawienie na wynik i realizację celów

Dodatkowym atutem będą:

- aktualna książeczka zdrowia

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieszczać poniższą klauzulę:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SAKO PETROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest firma SAKO PETROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Olsztynie ul. Sikorskiego 33. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją”

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 727395238