2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Bielsko-Biała
Dodane 10 kwietnia 2024

STAŁA PRACA / Niemcy / od zaraz

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

Lokalizacja zakładu: Breidenbach, Niemcy (projekt stały)

OBOWIĄZKI:

  • Kontrola jakości/wsparcie produkcji przy częściach samochodowych – tarcze hamulcowe, (praca przy cięższych częściach),

 OFERTA:

  • Współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS,

  • Stawka godzinowa: 12,41€ brutto/h,

  • Stawka 13,91€ brutto/h (przy pełnej frekwencji godzinowej w miesiącu),

  • 1,51€ brutto/h dodatek za znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

  • Zapewniamy bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe),

  • System zmianowy: III,

  • Dodatek za godziny nocne: +25%,

  • Zwrot kosztów za dojazd: 0,21€/km,

NASZE OCZEKIWANIA:

  • chęć nawiązania długofalowej współpracy,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 909390090