2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Lubelskie
  6. Marketing - Zamość
Dodane 08 kwietnia 2024

Stalprodukt- Zamość zatrudni Specjalistę do spraw marketingu

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i odpowiedzialność za realizację strategii marketingowej firmy.

  • Organizacja akcji promocyjnych i działań marketingowych.

·         Koordynacja prac nad rozbudową strony www.

  • Nadzór nad działaniami prowadzonymi w Social Mediach, planowanie contentu.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek Marki na zewnątrz i wewnątrz firmy.

  • Generowanie pomysłów na nowe kampanie marketingowe, promocje i działania.

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, m.in. drukarnie, agencje kreatywne, organizatorzy targów.

Kluczowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: studia na kierunku Zarządzanie i Marketing lub pokrewne.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w realizacji projektów i działań marketingowych.

  • Znajomość narzędzi i specyfiki działania e – commerce marketingu.

  • Świadomość obowiązujących trendów w zakresie użyteczności stron internetowych.

  • Doświadczenie w koordynowaniu uczestnictwa w targach branżowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE i obsługi urządzeń biurowych.

  • Umiejętne zarządzanie content marketingiem

  • Kreatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

  • Poczucie estetyki, staranność i dbałość o szczegóły.

  • Chęć do nauki i rozwoju.

  • Znajomość j. angielskiego, min. w stopniu komunikatywnym.

  • Dyspozycyjność - wyjazdy na eventy branżowe i targi.

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi programów graficznych (np. Canva Pro).

  • Doświadczenie w koordynowaniu prac nad budową strony www.

  • Znajomość specyfiki fotografii produktowej.

  • Wiedza z zakresu SEO, optymalizacji stron www.

Wiesz już, co Ty możesz zrobić dla nas – a co my dla Ciebie przygotowaliśmy?

ü  Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, która w branży działa już 27 lat!

ü  Umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym i premią uznaniową.

ü  Pracę w młodym i utalentowanym zespole, który wprowadzi Cię w tajniki stolarki otworowej.

ü  Poszerzanie swoich horyzontów dzięki wyjazdom na targi i eventy branżowe w kraju i zagranicą.

ü  Dodatkowe benefity: spotkania integracyjne, premie świąteczne, „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do posiłków, zniżki na firmowe produkty i usługi.

ü  Sprzęt niezbędny do pracy (komputer i telefon), ale też kreatywną przestrzeń do działania i podejmowania wyzwań!

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 910236211