2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 28 kwietnia 2024

Stań na Czele Zmiany: Praca dla Inspirującego Lidera

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Tak

Czy widzisz siebie jako architekta zmiany w sposobie, w jaki korzystamy z energii? Jeśli Twoja pasja równa się z zaangażowaniem, to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Poszukujemy Specjalisty ds. Zrównoważonej Energii, który nie tylko myśli, ale również działa, by promować rozwiązania przyjazne dla planety. Przyłącz się do naszego zespołu, gdzie Twoje działania będą skupione na instalacjach fotowoltaicznych, pompach ciepła oraz termomodernizacji

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy na naszych szkoleniach wdrożeniowych składających się z dwóch etapów:

- Część teoretyczna - dowiesz się wszystkiego od strony technicznej

- Część praktyczna - nauczymy Cię rozmawiać z klientami, dzięki szkoleniom z najbardziej doświadczonymi trenerami

Dlaczego my?

- Jeśli masz apetyt na wysokie zarobki to jesteśmy najlepszym kierunkiem

- Jasna ścieżka kariery, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i jeszcze więcej zarobić

- Najbardziej efektywne wdrożenie - nasi trenerzy z pewnością zadbają o to, aby przekazać Wam niezbędną wiedzę do rozpoczęcia pracy

- Wsparcie przełożonego oraz zespołu na każdym etapie wdrożenia i współpracy Jakie będą

Twoje obowiązki?

- Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii

- Odbywanie spotkań z klientami - Edukacja klientów, dopasowanie odpowiednich rozwiązań

Czego wymagamy?

- Abyś był/a ambitny/a, samodzielny/ a i nieprzeciętny/a

- Świetnej komunikacji się z ludźmi i bycia otwartym/ą na nowe doświadczenia

Gdyby Nikola Tesla zaczynał swoją karierę w dzisiejszych czasach, to właśnie u nas! Jeśli wiesz, że ekologią można się nie tylko kierować, ale bawić i na niej zarabiać, a sprzedaż zaczyna się już od odebrania telefonu przez klienta, nie zwlekaj! Aplikuj już teraz!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 910179090