2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Działdowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Stanowisko Elektryk

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Działdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma DG-INSTAL to firma, która oferuje szeroki zakres usług elektrycznych. Jej wieloletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć zaufanie wielu klientów zarówno indywidualnych, jak i dużych firm. Zajmujemy się kompleksową realizacją robót związanych z instalacjami elektrycznymi i odgromowymi na obiektach wielkopowierzchniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowiska:  ELEKTRYK

Zakres obowiązków na stanowisku elektryk:

·        wykonywanie prac elektrycznych według przekazywanych projektów

·        podłączenia rozdzielni przemysłowych

·        montaż tras kablowych

·        inne prace wykonywane na stanowisku elektryka

Wymagania:

·        uprawnienia SEP (wymagane)

·        uprawnienia na podesty ruchome przejezdne –UDT (mile widziane)

·        wykształcenie elektryczne (mile widziane)

·        prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 88*******43 , 664 490 941

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Lokalizacja

Działdowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Działdowo
ID: 836330921