2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Starogard Gdański
Dodane 13 maja 2024

Stanowisko Hydraulik Elektryk - Instalatora Pomp Ciepła i Klimatyzacji

Wynagrodzenie

3 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Ogłoszenie o Pracę na Stanowisko Hydraulik Elektryk - Instalatora Pomp Ciepła i Klimatyzacji

Opis Stanowiska: Poszukujemy osób do pracy na pełen etat przez cały rok na stanowisko Hydraulik - Instalator Pomp Ciepła i Klimatyzacji. Zarówno doświadczeni instalatorzy, jak i ci, którzy dopiero chcą rozpocząć karierę w tym zawodzie, są mile widziani. To bardzo ciekawa i przyszłościowa praca, oferująca atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia oraz możliwość pracy w całej Polsce.

Jeśli masz talent manualny, potrafisz obsługiwać elektronarzędzia i chcesz się nauczyć nowego fachu, zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu. Nauczysz się podstaw hydrauliki, elektryki oraz montażu pomp ciepła i klimatyzacji.

Wymagania: Oczekujemy od Ciebie chęci do pracy i nauki, punktualności, odrobiny talentu manualnego oraz odwagi podjęcia nowych wyzwań. Ważnym plusem będzie posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów w kilkudniowe delegacje na terenie całej Polski (stacjonujemy w Starogardzie Gdańskim i tutaj jest baza startowa dla instalatorów, dlatego musisz być z okolic). Liczymy też na kulturę osobistą w kontakcie z klientami/inwestorami.

Twoje Obowiązki: Po przejściu okresu nauki Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Montaż i uruchamianie pomp ciepła oraz klimatyzacji w obiektach klientów (domy, mieszkania, biura itp.).

  • Wykonywanie prac hydraulicznych i elektrycznych.

  • Przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii oraz wymiana uszkodzonych urządzeń.

  • Wykonywanie zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

To Oferujemy:

  • Rozwinięcie Twojej kariery oraz możliwość objęcia samodzielnej pozycji.

  • Umowę o pracę.

  • Pracę w dwuosobowym zespole.

  • Możliwość zdobycia wielu nowych umiejętności.

  • Dobre wynagrodzenie (wypłata co tydzień lub co miesiąc – w zależności od preferencji) oraz premię roczną.

  • Integracje firmowe.

  • Dostęp do wysokiej jakości sprzętu oraz auto służbowe.

  • Ciągłe szkolenia w renomowanych firmach, takich jak Panasonic, Mitsubishi, Daikin, Vaillant.

O Firmie: Jesteśmy firmą CNC Pompy Ciepła, jednym z najchętniej wybieranych wykonawców inteligentnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła i innych ekologicznych rozwiązaniach. Nasz zespół składa się z młodych i doświadczonych pracowników, którzy zawsze służą pomocą nowym członkom zespołu. Dlatego nie wymagamy doświadczenia – przyuczymy Cię do nowego, dynamicznie rozwijającego się fachu.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 918020850