2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Fabryczna
Dodane 30 kwietnia 2024

Stanowisko Kierowcy Taxi z Bolt, Uber i Free Now - Dołącz do Nas!

Wynagrodzenie

4 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do naszego zespołu kierowców! Pracuj z Free Now, Uber i Bolt!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 6/6/9/8/4/9/3/0/9 oraz 5/7/4/2/5/5/5/5/3.

Opis stanowiska: Jesteśmy partnerem flotowym Free Now, Uber oraz Bolt i w związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy kierowców/kierowczyń posiadających prawo jazdy kategorii B. Oferujemy pracę w systemie zmianowym (dzień/noc) oraz elastyczny grafik na tydzień. Nie wymagamy żadnych kaucji ani opłat za wynajem pojazdu. Nasza flota jest nowa, a wiek kandydatów mieści się w przedziale od 19 do 70 lat.

Co oferujemy:

  • Partnerskie warunki współpracy.

  • Otwartość na rozmowy z młodymi, odpowiedzialnymi osobami, w tym studentami i obcokrajowcami, którzy posługują się komunikatywnie językiem polskim.

  • Wysokie dochody uzależnione od Twojego zaangażowania (prowizja od obrotu 40-60%, bonusy oraz program motywacyjny dla nowych kierowców).

  • Dwie oferty współpracy: jako stałe źródło dochodu lub dodatkowe źródło dochodu w weekendy lub na początku tygodnia.

  • Nowa flota pojazdów, Toyota Corolla, Dacia Duster, Dacia Jogger, Dacia Logan oraz Dacia Sandero.

  • Doświadczenie nie jest wymagane, pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności.

  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie oraz bonusy.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Zaświadczenie o niekaralności.

Czego oczekujemy:

  • Zaangażowania i dyspozycyjności do pracy, również w nocy.

  • Uczciwości i lojalności.

  • Wysokiej kultury osobistej.

Dołącz do naszego zgranego zespołu i zdobądź niezależność finansową razem z nami!

Jesteśmy również otwarci na współpracę z kobietami!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912597443