2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Opolskie
  5. Inżynieria - Reńska Wieś
KAMET S.A.
Dodane 02 maja 2024

Stanowisko Kosztorysant

Lokalizacja

Reńska Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KAMET Spółka Akcyjna działająca na rynku krajowym i zagranicznym, specjalizująca się w produkcji lekkich konstrukcji aluminiowych i stalowych, działająca w branży kolejowej i Automotive zatrudni Pracownika na stanowisko Kosztorysant.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne.

• Doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów dla projektów przemysłowych / kolejowych.

• Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

• Znajomość narzędzi do kosztorysowania oraz zdolności analityczne.

• Dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu.

• Znajomość rysunku technicznego

• Znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego.

Obowiązki:

• Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu,

• Wstępna ocena wykonalności projektu,

• Analiza, współtworzenie założeń technologicznych, weryfikacja specyfikacji i wymagań klienta w odniesieniu do projektu w ścisłej współpracy z działem technologicznym,

• Kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym,

• Przygotowywanie i kalkulacja ofert w oparciu o wypracowane rozwiązania lub dokumentację techniczną w tym:

o Sporządzanie specyfikacji materiałów, komponentów do zapytań ofertowych,

o Przygotowywanie kosztorysu projektu w zakresie robocizny, materiałów i usług zewnętrznych,

o Kompletowanie ofert od poddostawców,

o Przygotowywanie harmonogramu realizacji oferty.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Pakiet sportowy.

  • Premie stażowe, doceniające Twoje doświadczenie i zaangażowanie.

Dołącz do naszej dynamicznej firmy i bądź częścią sukcesu KAMET!

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby – zapraszamy do rozmów !

Rozpocznij nową przygodę zawodową z KAMET – Twoja przyszłość zaczyna się teraz!

CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KAMET S.A moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych na cele procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zgoda nie dotyczy tych z moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych, które KAMET S.A. może przetwarzać na cele procesu rekrutacji na podstawie przepisów prawa, a także na cele zawarcia umowy.

Lokalizacja

Reńska Wieś,

Opolskie

Opolskie, Reńska Wieś
ID: 663321192