2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Dobrosławów
Dodane 25 kwietnia 2024

Stanowisko magazynier MIĘSA I WĘDLIN

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dobrosławów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zakłady Mięsne "Dobrosławów" Henryk Amanowicz poszukują pracownika na stanowisko magazyniera mięsa i wędlin.

Zakres obowiązków:

·  obsługa wydań z magazynu dla potrzeb procesu produkcyjnego

·  obsługa przyjęć do magazynu gwarantująca bezpieczeństwo jakościowe i mikrobiologiczne produktu finalnego

·   zapewnienie ciągłości i terminowości realizacji zamówień do firmowych punktów sprzedaży detalicznej oraz klientów zewnętrznych

·  planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów

·  przygotowywanie towarów dla klientów zgodnie z dokumentami wydania z magazynu, fakturami

·  sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentami wydania z magazynu

·  przygotowanie i zabezpieczenie towarów do wysyłki

·  załadunek zamówień do aut dostawczych, chłodni

·  obsługa urządzeń magazynowych w razie potrzeby – wózki widłowe

·  współpraca z działem produkcji, działem realizacji zamówień

Lokalizacja

Dobrosławów,

Lubelskie

Lubelskie, Dobrosławów
ID: 914361973