2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Starachowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Stanowisko pracy: MAGAZYNIER - PEREKO Starachowice.

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

PEREKO SP. Z O.O. to prężnie działającą firmą w branży grzewczej z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Zatrudnimy osobę na stanowisku:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Starachowice

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek pojazdów,

  • przyjmowanie i wydawanie towarów,

  • przekazywanie towarów na produkcję i odbiór wyrobów gotowych w produkcji

  • kontrola stanów magazynowych,

  • wstępna kontrola jakości towaru,

  • dbałość o porządek w magazynie,

  • kompletowanie i wysyłka zamówień dla klientów,

  • zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów przez magazyn,

  • pomocnicze prace magazynowe,

  • prowadzenie dokumentacji magazynu.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie w pracy na magazynie,

  • aktualne uprawnienia operatora wózka widłowego (UDT),

  • aktualne uprawnienia operatora suwnicy – sterowanie z poziomu roboczego  (UDT),

  • znajomość pakietu MS Office,

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,

  • motywacja do pracy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym /6.00 – 14.00 oraz 14.00 – 22.00/.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • System premiowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych przez formularz portalu olx.pl

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 906423125