2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Starachowice
Dodane 04 kwietnia 2024

Stanowisko pracy: SPAWACZ TIG/MAG - PEREKO Starachowice.

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy prężnie działającą firmą w branży grzewczej, budowlanej oraz kolejowej. W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ TIG/MAG

Miejsce pracy: Starachowice

Opis stanowiska:

osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces spawania detali wykorzystywanych do produkcji elementów do branży kolejowej, budowlanej, ściśle związanej z ogólnie pojętą techniką grzewczą, elementów wykorzystywanych w transporcie i logistyce oraz innych pokrewnych branżach.

Oczekiwania:

• wykształcenie min. zawodowe kierunkowe lub pokrewne;

• posiadanie aktualnych certyfikatów na uprawnienia ponadpodstawowe w metodzie MAG (135);

• umiejętności i uprawnienia w metodach: 135, 131, 141, zaś: 111, 311 – mile widziane;

• umiejętność i uprawnienia w spawaniu stali stopowych, nierdzewnych lub stopów aluminium będą dodatkowym atutem;

• umiejętność pracy na dokumentacji spawalniczej (WPS);

• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

• umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi;

• otwartość na współpracę w zespole;

• komunikatywność odpowiedzialność, zaangażowanie;

• dokładność, rzetelność, sumienność;

Oferujemy:

• stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i zaangażowania;

• stabilność zatrudnienia;

• motywacyjny system premiowy;

• możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie wiedzy;

• miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych przez formularz portalu olx.pl

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 599916910