2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Śląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Katowice
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Starszy konsultant w Dziale Cen Transferowych

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

SUBTENO TAX Komorniczak i Wspólnicy Sp.k.  poszukuje osoby na stanowisko

Starszy konsultant w Dziale Cen Transferowych (biuro w Katowicach)

Zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji cen transferowych (lokalnej oraz grupowej),

  • sporządzanie analiz cen transferowych/benchmarkingowych,

  • udział w audytach z zakresu cen transferowych,

  • opiniowanie projektów umów oraz innych opracowań przedłożonych przez Klientów w zakresie cen transferowych,

  • przygotowywanie projektów opinii z zakresu cen transferowych,

  • przygotowywanie projektów artykułów i komentarzy,

  • wyszukiwanie orzecznictwa i interpretacji,

  • wykonywanie innych zadań zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami.

Nasze wymagania

·        wyższe wykształcenie ekonomiczne (kierunek: rachunkowość, finanse) lub prawnicze,

·        co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu cen transferowych,

·        dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

·        wysokie umiejętności analitycznego myślenia i syntezy problemów,

·        umiejętność pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,

·        samodzielność, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,

·        bardzo dobra organizacja pracy,

·        odpowiedzialność za terminowość realizacji powierzonych zadań,

·        uprawnienia doradcy podatkowego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

·        zatrudnienie: umowa o pracę albo umowa o współpracy,

·        praca stacjonarna/ hybrydowa/ zdalna,

·        elastyczny czas pracy,

·        możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

·        możliwość rozwoju własnego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych,

·        możliwość autopromocji poprzez publikacje książkowe i w prasie branżowej,

·        wsparcie i pomoc doświadczonych doradców podatkowych,

·        udział w ambitnych projektach,

·        pracę w komfortowym biurze  w przyjaznej atmosferze,

·        wyjazdy integracyjne,

·        laptop, telefon służbowy,

·        opieka medyczna Medicover,

·        karta Multisport

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 913778261